اخبار مهم
Home / سبک زندگی / تیپ چرم، زیباترین تیپِ زمستان
764880_462.jpg

تیپ چرم، زیباترین تیپِ زمستان

مجله زندگی ایده آل – ساقی بیاتین: پوشاك چرمي در هر فصلي از سال كاربرد دارد و پوشاكي است كه از الياف و مصنوعات غيرطبيعي ساخته مي‌شود. از ديگر خواص پوشاك چرمي مي‌توان به قابليت انعطاف بالا و كشش زياد‌شان اشاره كرد كه از فاكتورهاي بسيار مهم لباس‌هاي چرمي است.  شايد خيلي از افراد فكر كنند، با لباس‌هاي زمستاني نمي‌توان خوش‌پوش بود ولي ما به شما ثابت مي‌كنيم كه برخلاف اين تصور، لباس‌هاي چرمي مي‌توانند زيباترين و آراسته‌ترين لباس‌ها باشند.
داشتن يك كمربند مشكي براي خانم ها و آقايان ضروري است چون به راحتي مي‌توانند با هر لباسي از آن استفاده كنند. پهناي اين كمربند چندان زياد نيست و سگك نقره‌ای نسبتا ساده‌ای نيز دارد که براي ساده پسندان انتخاب مناسبي است.


نيم‌بوت يكي از واجب‌ترين چيزهايي است كه در روزهاي سرد زمستان به كارتان مي‌آيد و از پاهاي‌تان در برابر سوز و سرماي هوا مراقبت مي‌كند. نيم‌بوت‌هاي چرمي «دري‌مد» با پشت شاين‌دار انتخاب بسيار مناسبي براي خانم‌هايي است كه دوست دارند شيك‌پوشي‌شان به چشم بيايد.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


اگر معمولا بوت‌هاي بلند مي‌پوشيد يا به اين بوت‌ها عادت داريد، اين كفش رسمي را از دست ندهيد. اين كفش چرم با هر رنگ شلوار فيت‌كاتي به راحتي هماهنگ مي‌شود و مي‌تواند براي زمان‌هاي خاص مناسب باشد.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


اين مدل كيف مي‌تواند انتخاب مناسبي براي استفاده در محل كار باشد. چون بسيار ساده است، در عين حال وسايل زيادي در آن جا مي‌شود و با هرمدل و رنگ لباسي هماهنگ خواهد شد.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


دسته ها و کناره های این کیف طرح دار درسا، آن را با هر استایلی جذاب می کند.این کیف به خصوص برای مناسبت های نیمه رسمی بهترین انتخاب است. یک کفش کلاسیک و با پاشنه که می‌تواند جلوه ای کاملا رسمی به این کیف ببخشد.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


اين مدل كيف را بيشتر براي مناسبت‌هاي رسمي و خاص پيشنهاد مي‌كنيم؛ به‌خصوص اگر كفشي از خانواده رنگ قرمز هم استفاده كنيد؛ البته رنگش به گونه‌اي است كه به‌راحتي با لباس‌هاي مشكي هماهنگ مي‌شود و به‌سادگي مي‌توان آن را ست كرد.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


اگر به دنبال يك كمربند بادوام و زيبا هستيد، اين كمربند به خوبي روي شلوار خودش را نشان مي‌دهد و جنس نرم آن نيز به هيچ‌وجه كمر را اذيت نمي‌كند.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


یک چکمه خوش‌رنگ مخصوص روزهای برفی و بارانی. بادوام و راحت؛ هم قابلیت استفاده با استایل اسپرت را دارد و هم رسمی.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


اين كفش چرم با رنگ خاصش طوری طراحي شده كه هم حالت كلاسيك دارد و هم باب سليقه اسپرت‌پوشان است. براي همين ما آن را به تمامي خانم‌هايي كه سادگي، راحتي و كيفيت را در كنار هم مي‌خواهند توصيه مي‌كنيم.

همراه‌هاي بادوام زمستاني


اگر به‌دنبال كيفي مي‌گرديد كه بتوانيد به راحتي وسايل و پوشه‌هاي خود را در آن جاي دهيد، اندازه اين كيف كاملا مناسب است؛ به‌خصوص اگر ترجيح مي‌دهيد كيفي داشته ‌باشيد كه هم با لباس‌هاي اسپرت و هم با لباس‌هاي رسمي هماهنگ شود.

همراه‌هاي بادوام زمستاني

می فایل