اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / تعریف و تمجید‌های جالب پیرلو از رونالدو
1861982_684.jpg

تعریف و تمجید‌های جالب پیرلو از رونالدو


خبرورزشی: پیرلو همچنین در خصوص مدعیان این فصل قهرمانی در لیگ قهرمانان نیز صحبت کرده و علیرغم نام بردن از چند تیم بزرگ مدعی شد یوونتوس از شانس بالاتری برای رسیدن به این افتخار برخوردار است.

پیرلو در ابتدای صحبت‌هایش درباره کریس رونالدو گفت: آیا دوستان سابق من چیزی درباره کریستیانو رونالدو به من گفته‌اند؟ آن‌ها همیشه رونالدو را یک فرد جدی و حرفه‌ای و یک انسان فروتن توصیف می‌کنند و مربیان سابق او مانند کارلو آنچلوتی نیز چنین نظری دارند که البته من نیز از شنیدن این صحبت‌ها متعجب نیستم، زیرا عملکرد رونالدو در زمین نیز همین مسئله را نشان می‌دهد.

پیرلو درباره بهترین ضربه ایستگاهی‌زن فعلی یووه هم اظهار داشت: یوونتوس بازیکنانی مانند رونالدو، دیبالا و پیانیچ را برای زدن ضربات ایستگاهی در اختیار دارد که همگی انتخاب‌های مناسبی هستند، اما شرایط برای پیانیچ و دیبالا کمی دشوار است، زیرا اولویت با رونالدو خواهد بود.

ستاره سابق بیانوکنری درباره مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان هم بیان کرد: ۴ تا ۵ تیم از جمله یوونتوس، لیورپول، بارسلونا، منچسترسیتی و بایرن وجود دارند که می‌توانند لیگ قهرمانان را فتح کنند. گرچه فتح این رقابت‌ها یک مسئله جداست، اما یوونتوس اخیرا نشان داده است که یک یا ۲ گام بالاتر از دیگران است.

می فایل