اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / تبعات شکست تلخ یوونتوس از رئال مادرید
1265492_248.jpg

تبعات شکست تلخ یوونتوس از رئال مادرید

ورزش سه: در حالی که تا پیش از فینال لیگ قهرمانان همه چیز برای یوونتوسی ها خوب پیش می رفت، پس از شکست تلخ ۱-۴ و از دست رفتن قهرمانی، اوضاع تا حدی متفاوت از گذشته شده است.
یووه با کسب ششمین قهرمانی متوالی در سری آ و نیز فتح کوپا ایتالیا، خود را مهیای کسب سه گانه کرده بود اما شکست از رئال در فینال، رویای بیانکونری را نقش بر آب کرد.
یوونتوس بی شک از سال ۲۰۱۲ قدرت مطلق فوتبال ایتالیا بوده اما در این مقطع هرگز نتوانسته در چمپیونزلیگ قهرمان شود و شنبه شب برای پنجمین بار متوالی از سال ۱۹۹۶ در فینال شکست خورد.
 
به ادعای گاتزتا دلو اسپورت، مکس آلگری، سرمربی یوونتوس روز گذشته از مدیران باشگاه خواسته است تا یک نشست فوری تشکیل دهند. آلگری پس از ناکامی در فینال قصد دارد در مورد مفاد تمدید قرارداد خود گفتگویی جدید با مدیران باشگاه داشته باشد. او فعلا ۵٫۵ میلیون یورو در سال دریافت می کند و برای تمدید ۸ میلیون یورو طلب کرده است.
مسائل مالی تنها درخواست های آلگری نیستند که او در این نشست از مدیران یووه خواهد خواست تا با جذب بازیکنان با کیفیت جدید، تیم را برای فصل بعد تقویت کنند. در حال حاضر یوونتوس تیمی مسن است که بسیاری از ستاره هایش در مرز بازنشستگی قرار دارند. بیانکونری در فینال به وضوح کمبود بازیکنان تعیین کننده روی نیمکت را نیز حس کرد.
طبق ادعای این منبع، آلگری پیشنهادی جدی نیز از پاری سن ژرمن دریافت کرده است.

می فایل