اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / تبانی تیم محبوب مازندرانی تایید شد!
770919_991.jpg

تبانی تیم محبوب مازندرانی تایید شد!

تابناک: دیدار تیم‌های نفت آبادان و نساجی قائمشهر از هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران با اتفاقات عجیبی به پایان رسید اما حالا دو هفته بعد از آن نتیجه عجیب تبانی در آن علنی شده است.

شکست سنگین نساجی در خانه باعث شد کوروش موسوی از سمت خود استعفا بدهد و این تیم محبوب وارد حواشی جدید شود.در جریان این دیدار که با نتیجه عجیب چهار بر یک به سود مهمان جنوبی خاتمه یافت، دروازه‌بان و مدافعان نساجی با اشتباهات باورنکردنی باعث شکست سنگین تیم شان شدند (ویدئویی مربوط به اتفاقات مشکوک این بازی منتشر شده است) بعد از این بازی کوروش موسوی استعفا داد و گفت: چیزهای ناگفته‌ای هست که باید در دلم با خود به گور ببرم ولی نمی‌توانم این چیزها را مطرح کنم.

نساجی بعد از رفتن موسوی در هفته بیست و سوم در دربی مازندران با یک گل مغلوب تیم مدعی خونه به خونه بابل شد و در هفته بیست و چهارم هم دو بریک به پیکان صدرنشین باخت. همین نتایج باردیگر صعود این تیم قدیمی به لیگ برتر را از همین جای فصل غیرممکن کرد.

مهدی پرهام مالک نساجی در گفت‌وگویی از قطعی بودن تبانی درآن بازی خبر داد. او گفت: چیزی که ما دیدیم صددرصد تبانی صورت گرفته است. در کل تاریخ سابقه نداشته تیم نساجی در قائمشهر چهار گل دریافت کند و واقعا نمی دانم چه بگویم.

این مالک خصوصی ثروتمند که تیمش معمولا مشکل مالی هم دارد، گفت که حتی به بازی‌های قبلی تیمش هم شک دارد:« با این شرایط که پیش آمده من به همه چیز مشکوکم. قطعا همه بازی ها را بررسی می کنیم و اجازه نمی دهیم چنین بازیکنان بی تعصبی در تیم به فعالیت شان ادامه دهند.»

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ در واکنش به این مواضع علنی گفته بررسی این اتفاقات برعهده کمیته انضباطی است.

می فایل