اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / بيت‌سعيد در ليست سياه مک‌درموت
1360635_521.jpg

بيت‌سعيد در ليست سياه مک‌درموت


خبر ورزشی: عليرضا منصوريان در اولين روزهاي حضور در بازار تابستاني براي خارج شدن از شوك جدايي غيرمنتظره كاوه رضايي، حسن بيت‌سعيد ستاره دو فصل گذشته استقلال خوزستان را به خدمت گرفت.
 بازيكني ديگر از خطه خوزستان كه تأثيرگذاري‌‌اش در قهرماني و حضور موفق استقلالي‌هاي خوزستان در دو فصل گذشته بر هيچ‌كس در فوتبال ايران پوشيده نبود و چند تيم بزرگ ليگ برتر نيز چشم به صيد او در بازار داشتند اما بيت‌سعيد با دريافت اولين پالس مثبت از سوي منصوريان و استقلال تهران بلافاصله راه پايتخت را درپيش گرفت و صاحب پيراهن شماره ۷ شد، پيراهني كه بختيار رحماني فصل قبل چندان خاطره خوشي با آن به جا نگذاشت و باعث شد اين پيراهن كه سال‌ها بر تن فرهاد مجيدي بود، جنجال‌هاي بسياري را در اردوي آبي‌هاي پايتخت رقم بزند.
خريد جديد استقلال اما برخلاف تمام پيش‌بيني‌ها شروع چندان اميدواركننده‌اي در ليگ هفدهم نداشت تا بار ديگر اين كابوس كه پيراهن شماره ۷ نمي‌تواند براي بازيكنان تازه‌وارد به استقلال خوش‌يمن باشد، نقل اردوي اين تيم شود. بعد از نمايش پرانتقاد در آبادان و نيمكت‌نشيني برابر استقلال خوزستان، بيت‌سعيد در مصاف با تراكتورسازي باز هم يكي از مردان اصلي منصوريان لقب گرفت اما حضور ۷۰ دقيقه‌اي در ميدان باز هم انتظارات را از اين خريد گران‌قيمت برآورده نكرد تا جايي كه اين بار ميك مك‌درموت، دستيار ايرلندي و تئوريسين اصلي برنامه‌هاي تاكتيكي استقلال هم وارد شد و حسابي از عملكرد بيت‌سعيد در زمين انتقاد كرد. مك‌درموت كه در طول تمرينات با شناخت بيشتر از بيت‌سعيد با دقت و وسواس بيشتر در پي حل كردن ضعف‌هاي تكنيكي و فني اين خريد جديد بود، در جريان بازي با تراكتورسازي وقتي ديد شماره ۷ استقلال به هيچ‌كدام از وظايف و توصيه‌هاي فني او توجه نمي‌كند، در مشورت با منصوريان مدعي شد بيت‌سعيد فعلاً نمي‌تواند در چيدمان تاكتيكي استقلال جايي داشته باشد تا زماني كه بخواهد براساس برنامه و اهداف تيم حركت كند. از همين‌رو به نظر مي‌رسد شماره ۷ استقلال كه يكي از گران‌ترين خريدهاي تابستان هم هست، دوباره به نيمكت ذخيره‌ها دوخته شود. اتفاقي كه اگر رخ بدهد تا زمان جلب نظر مساعد مك‌درموت توسط بيت‌سعيد ادامه خواهد يافت و بعيد به نظر مي‌رسد منصوريان تا زماني كه مهاجم خوزستاني از ليست سياه ميك خارج نشود، دوباره به او براي حضور در تركيب اصلي اعتماد كند.

می فایل