اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / بهترین مهاجم نوک انتخاب شد
795877_218.jpg

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

باشگاه خبرنگاران جوان: برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۳۶ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت ۱:۳۶ بامداد سه شنبه به پایان رسید.

سئوال مسابقه پیامکی این هفته به بهترین مهاجم نوک پس از انقلاب اختصاص یافته بود.

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

فردوسی پور گفت امروز یک اتفاق تلخ افتاد و یکی از مربیان خوب فوتبال ما اکبر دارستانی در تمرین نفت تهران سکته کرده و دار فانی را وداع گفت که به خانواده او و جامعه فوتبال تسلیت می گوییم.

افتخارات و آمار عملکرد گزینه های نظرسنجی امشب نود مرور شد:

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

کلیپ جذاب از داستان عملکرد نمایندگان ایران در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.

مسابقه سپاهان برابر النصر امارات با برتری نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.

ارتباط با الهام فرهمند زننده سومین گل برتر دو ماه اخیر فوتبال ایران برقرار شد و با زننده گل زیبای فوتبال بانوان گفتگویی تصویری انجام شد.

فرهمند در پاسخ به اینکه توپ را می خواست سانتر کند یا به قصد گل بزند گفت: نه می خواستم گل بزنم. بازی قبل هم چنین گلی به ملوان زده بودم.

بهترین مهاجم نوک انتخاب شد

گزارشی از سفر ذوب آهن به قطر و بازی با تیم لخویا پخش شد.

گزارشی از دیدار تیم های تراکتورسازی – الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا پخش شد که با برتری ۴ بر صفر نماینده کشورمان همراه بود.

در بخش بعدی گزارشی از عملکرد نمایندگان کشورمان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا ارائه شد.

گفتگو با کارگر جم پیشکسوت فوتبال و استقلال بخش بعدی برنامه نود بود که طی این گفتگو وی از بازی های خود صحبت می کرد. وی یک سال است دچار بیماری سرطان شده و با انجام شیمی درمانی در حال حاضر بهبود پیدا کرده است.

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال میهمان برنامه نود این هفته بود.

وی در ابتدای صحبت های خود در مورد سفر به زوریخ و حضور در انتخابات فیفا اظهار داشت: سفر خوبی بود و نتیجه بدست آمده غیر قابل پیش بینی بود و پس از دور اول رای گیری تصور می شد آرای بن علی به شیخ سلمان برسد ولی بر خلاف این امر آرا به اینفانتینو رسید و وی رییس فیفا شد.

کفاشیان در مورد رای خود در انتخابات فیفا گفت: ما بعد از این هم با اینفانتینو و هم با شیخ سلمان کار داریم و به نظرم به صلاح نباشد که عنوان شود که رای ما چه بوده است.

وی در مورد شیخ سلمان نیز اظهار داشت: شیخ سلمان برخلاف بن همام، رییس پیشین AFC زیاد وارد مسائل فنی نشده و بیشتر حضورش جنبه تشریفاتی دارد.

وی اظهار داشت: ما ۱۰ درصد با فیفا و ۹۰ درصد با آسیا کار داریم و با توجه به اینکه احساس می شد رای ما شیخ سلمان باشد ولی رفتار خیلی خوبی با ما شد.

وی در مورد حضورش در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من ۸ سال در فدراسیون فوتبال مدیریت کرده ام و طی این مدت برای فوتبال اقدامات مفیدی انجام داده ام و بطور قطع فوتبال امروز با فوتبال ۸ سال پیش تفاوت زیادی دارد و دلم نمی آید به سادگی فوتبال را رها کنم. دوستانی که می توانند بیایند و به فوتبال کمک کنند.

وی در خصوص مجمع فدراسیون گفت: شما صحبت از چیدمان افراد می کنید و این نحوه صحبت کردن این ذهنیت را بوجود می آورد که من تک تک نفرات را چیده ام در حالی که چنین نیست.

کفاشیان در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: ما با حداقل امکانات فدراسیون فوتبال را پیش می بریم و متاسفانه باب شده است که علیه فوتبال صحبت می کنند که این خوب نیست.

متاسفانه فوتبال حمایت نمی شود و هر کجا می رویم علیه فوتبال صحبت می کنند و این که حمایت نمی شویم خیلی بد است.

وی در مورد کی روش گفت: کی روش هر از چند گاهی خواستار رفتنش می شود و عنوان می کند که امکانات لازم را ندارد و حق هم دارد. وی استعفا داد و علت استعفایش این بود که دست رییس بعدی را باز بگذارد. وی همواره با فدراسیون همکاری کرده است.

کفاشیان اظهار داشت: در حال حاضر استقلال خوبی در فوتبال حاکم شده که قبلا نبوده و نیازی ندارم از طریق کی روش رای جمع کنم و از طریق عملکرد خود رای جمع خواهم کرد.

اصلا به صلاح فوتبال کشورمان نیست که اختلافات در فوتبال کشورمان ادامه یابد و باید تعاملی را داشته باشیم تا شاهد پیشرفت فوتبال کشورمان باشیم.

گزارش تقویم نود پخش شد که طی آن به اتفاقات هفته دوم اسفند اشاره شده بود.

علی کفاشیان در ادامه صحبت های خود در خصوص برداشتن فریده شجاعی و مهدی محمد نبی دبیر فدراسیون فوتبال از سمت خود گفت: این تصمیمات در مجمع گرفته شد و ما باید در خصوص این مسائل جوانب مختلف را درنظر بگیریم.

وی در مورد حامی مالی فدراسیون گفت: ما تراز مالی داریم. ما برای اسپانسر مالی لباس با ۱۰ حامی مالی صحبت کرده ایم. وی در مورد برادر خانم خود (مشاور مالی خود) اظهار داشت: وی هیچ سمتی در فدراسیون ندارد و فقط مشاور مالی من است تا من بتوانم در آینده پاسخگوی مسائل مالی باشم.

کفاشیان در مورد اینکه مدارک وی را از فدراسیون بردند اظهار داشت: وقتی برخی می آیند و می گویند فساد در فوتبال است و رییس فدراسیون متهم ردیف اول است شبهه هایی بوجود می آید و از همین رو به فدراسیون آمده و با حکم وسایل مرا بردند که البته اگر به خودم هم می گفتند وسائل را به آنها می دادم و در هر حال وسائل را برده و در مورد آن ها تحقیقات لازم صورت گرفت.

وی در مورد تیم ملی گفت: ما حساب ارزی نداریم و اگر کسی هزینه می کند باید مدارک لازم را آورده و هزینه پرداخت شده را دریافت کند. طباطبایی شخص صد در صد مورد اعتماد من است و این اعنماد طی ۳۵ سال بدست آمده، پیش از اینکهوی برادر خانم من شود. از همین رو کاملا به وی اطمینان دارم.

کفاشیان در مورد کمپ تیم ملی گفت: برای ترمیم زمین چمن باید ۲/۵ میلیارد تومان هزینه کنیم و این بودجه را نداریم.

نباید مسایل مالی دوره های مختلف را با هم مقایسه کنیم. همینالان ۱/۵ میلیون دلار از فیفا می خواهیم که هنوز نگرفته ایم.

وی در خصوص حضورش در راس فدراسیون فوتبال گفت: اصراری به ادامه حضورم در فدراسیون ندارم و این مسئله را به مجمع فدراسیون واگذار می کنم و هر کس می تواند بیاید و به فدراسیون فوتبال کمک کند.

وی در مورد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در حال حاضر کمیته اخلاق فعال است و اعضای این کمیته هستند و کار می کنند.

اساسنامه فدراسیون فوتبال با اساسنامه سایر فدراسیون ها فرق می کند و حضور بازنشسته ها در آن مانعی ندارد.

کفاشیان در پایان صحبت های خود اظهار داشت: مسائل مالی فدراسیون کاملا مشخص است و همیشه بیشترین استفاده را از بودجه مان کرده ایم.

اساسنامه فدراسیون به تصویب هیات دولت رسیده است و آن زمان کیومرث هاشمی سرپرست فدراسیون بوده است و متن زیبایی در مقدمه اساسنامه نوشته است.

گزارشی از کمپ تیم ملی تهیه شده بود که پخش شد.

گزارشی از مرحوم علی اکبر دارستانی مربی بدنساز تیم فوتبال نفت تهران پخش شد که توسط گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان تهیه شده بود.

مهدی ترابی میهمان بعدی برنامه نود بود.

مهدی ترابی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان ، بازی خود را از فوتسال آغاز کرده و اظهار داشت: به تیم ملی جوانان فوتسال دعوتشدم که پس از آن به فوتبال آمدم.

تصاویری از گل های مهدی ترابی در دیدارهای مختلف پخش شد که وی در مورد آن هاتوضیحاتی ارائه می کرد.

وی افزود: دانشجوی ترم چهار مدیریت در دانشگاه پیام نور هستم.

وی در مورد پیشنهاد استقلال به وی گفت: زمانی که در قطر بودم پیشنهادی از استقلال داشتم که البته خودم در ایران نبودم.

گزارش نود تا نود پخش شد که طی آن اتفاقات هفته اخیر فوتبال کشورمان به تصویر کشیده شده بود.

عملکرد لژیونرهای فوتبال کشورمان در لیگ های خارجی مورد بررسی قرار گرفت.

دوربین برنامه نود به فرانکفورت رفته بود و گزارشی از احسان حاج صفی پخش شد.

بازیکن تیم فرانکفورت درباره حضورش در این تیم گفت: خدارو شکر اینجا جا افتاده ام و برخورد خوبی با من می شود.

وی در مورد زبان آلمانی اظهار داشت: زبان خیلی مشکلی است و باشگاه برایمان کلاس زبان آلمانی گذاشته است. نمیتوانم با کادر فنی آلمانی صحبت کنم و اگر مسئله خاصی باشد دوستان در این زمینه مرا یاری می کنند.

اگر به ایران برگردم قطعا با سپاهان به میدان می روم چرا که با این تیم رشد کردم.

وی درباره مجله کیکر گفت: توجهی به این مجله ندارم و سعی می کنم کار خود را کنم.

گزارشی از لیگ برتر فوتسال بانوان پخش شد که طی آن مسئولان و بازیکنان تیم ها در خصوص فوتسال بانوان صحبت هایی ارائه کردند.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال نفت تهران روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره شزایط مرحوم دارستانی مربی بدنساز تیم فوتبال نفت در تمرین امروز این تیم صحبت کرد.

وی اظهار داشت: مرحوم دارستانی طی ۵ ، ۶ روز گذشته شرایط روحی روانی خوبی نداشتو حتی با اعضای کادر فنی قرار گذاشته بودیم شب گذشته به منزل مرحوم دارستانی رفته و گپ و گفتی با وی داشتهباشیم تا شزایط بهتری پیدا کند.

پس از مرور روزنامه های سه شنبه ۱۱ اسفند، جدول لیگ یک مورد بررسی قرار گرفت.

برنامه نود این هفته ساعت ۱:۳۶ بامداد سه شنبه به پایان رسید.

می فایل