اخبار مهم
Home / اخبار روز / بسته خبری پی سی گروپ: از بدحجابی تا بازگشت ممنوع‌ التصویرها به تلویزیون
842619_569.jpg

بسته خبری پی سی گروپ: از بدحجابی تا بازگشت ممنوع‌ التصویرها به تلویزیون

پی سی گروپ: از این پس اخبار مهم روز را خیلی خلاصه و سرجمع ارائه می کنیم، تا در زمان و انرژی شما صرفه جویی شود، امیدواریم ارائه اخبار مهم روز در این قالب مورد پسند شما باشد.

این داستان کی روش و تیم ملی تا حد زیادی از فرط تکرار حوصله سربر شده، امروز کی روش رسما بیانیه ای ۱۱ بندی منتشر کرده که به نوعی شروط او برای ماندن در تیم ملی است، بندهایی که از هماهنگی سازمان لیگ تا بازیکنان سرباز و اردوهای با کیفیت را در بر می گیرد.

ریاست محترم قوه قضائیه امروز ختم کلام را در مورد بدحجابی بیان فرمودند:«بدحجابی و بی‌حجابی جرم است و مجازات آن در قانون معین شده است».

االلتا

جناب ظریف که این روزها در آمریکا به سر می برد دیداری حاشیه ای با چند تن از نمایندگان کنگره آمریکا داشته که به نظر آن دیدارهای حاشیه ساز خواهد بود، به هر حال کنگره به نوعی پاتوق افراطیون است و مخالفان می توانند همین را دست مایه دلواپسی قرار دهند.

بحرین هم جواب لازم را از ایران دریافت کرد، معاون سیاسی سپاه گفت: در قد و قواره بحرینی ها نمی گنجد که بخواهند حماقت جنگ با ایران را اجرا کنند و ما به آنها توصیه می کنیم که عاقبت صدام را درس عبرتی برای خود قرار دهند.

االلتا

از بحرین که بگذریم کاروان های عروسی امروز در اخبار حضور پر رنگی داشتند؛ کاروان های عروسی که با سرعت کم خود موجب کندی عبور و مرور، ترافیک و انسداد مسیر شوند، طبق قانون برای هر یک از خودروها مبلغ ۴۰۰ هزار ریال جریمه در نظر گرفته شده است.

االلتا

پس از بازگشت زیر پوستی چند ممنوع التصویر به تلویزیون در ایام نوروز، امروز پور محمدی از تلاش مدیران تلویزیونی برای بازگشت باقی ممنوع التصویرها گفت.

االلتا

اعظم، زنی که توسط شوهرش ۲۱ روز شکنجه شد، به همراه دو دخترش شب گذشته  به خانه سلامت بهزیستی انتقال یافت.

االلتا

با فروش خیره کننده سینماها طی یک ماه گذشته تحولات اکران هم قابل توجه شده، «ابد و یک روز» و «بادیگارد» از ۱۵ اردبهشت با سینماها خداحافظی می کنند، «کوچه بی نام» هم از پس فردا با سینماها خداحافظی می کند.

می فایل