اخبار مهم
Home / اخبار روز / بسته خبری پی سی گروپ؛ از درگذشت اولادی تا کنایه برجامی روحانی
836763_203.jpg

بسته خبری پی سی گروپ؛ از درگذشت اولادی تا کنایه برجامی روحانی

پی سی گروپ: از این پس اخبار مهم روز را خیلی خلاصه و سرجمع ارائه می کنیم، تا در زمان و انرژی شما صرفه جویی شود، امیدواریم ارائه اخبار مهم روز در این قالب مورد پسند شما باشد.

خبر فوت مهرداد اولادی آنقدر باورنکردنی بود که منتظر تکذیبیه اش بودیم، اما متاسفانه خبر در کمال صحت منتشر شده بود و باز مرگ بی وقفه آمد، تازه داغ نوروزی داشت عادی میشد، که اولادی پر کشید، ایست قلبی مثل هادی نوروزی، چرا؟

لبابلا

داستان پر غصه یارانه نقدی به یک سربالایی دیگر رسیده، مجلسیان در آخرین روزهای مجلس نهم تصمیم به حذف سه دهک در آمدی بالای جامعه از لیست دریافت کنندگان یارانه گرفته اند، با بندها و تبصره هایی؛ خانوارهایی با ۵ فرزند، از جمله استثناهای مصوبه مجلس هستند، این طور که ذکر شده، کلیه قضات و نمایندگان مجلس و آن هایی که دریافتی سالانه ی بیشتر از ۳۵۰ میلیون دارند جزو حذفی ها خواهند بود، البته ماجرا همین جا تمام نخواهد شد، مطمئنا حدیث پر اشک یارانه ادامه خواهد داشت.

لبابلا

انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» که قرائت جهت داری از مسائل هسته ای داشته، همچنان خبر سازی می کند، همدانی تهیه کننده این انیمیشن گفته که این محصول یک سال قبل تر تولید شده مربوط به جریان خاصی نیست، گزارش روزنامه شرق جهت دار بوده، انیمیشنی که می گویند در آن محمود احمدی نژاد شجاع دل تصویر شده و تنها کسی است که در میان تمام روسای جمهور فعلی و گذشته ایران شجاعت ایستادگی مقابل غرب را داشته است ، شاید ایران تنها کشوری باشد که انیمیشن هایش هم سیاسی می شوند، خیلی خوب نیست.

لبابلا

اما مستند سازان شبکه تهران می گویند در منطقه ورجین تهران پلنگ وجود دارد، خبری که امیدواریم بیشتر به گوش مسئولین محیط زیست برسد تا شکارچیان، خبر خوب امروز شاید همین باشد، البته که بارش های امیدوار کننده فروردین زاینده رود را زنده کرده و امیدواریم که بهار جبران مافات کند و بار زمستان را به دوش بکشد.

لبابلا

روحانی هم امروز در زادگاهش چند باره بر افتخار برجام تاکید کرد و گفت که در دوران قبل از برجام به قرن نوزدهم عقب گرد کرده بودیم و ارتباطمان با دنیا قطع شده بود، نمایندگان مجلس اما امروز خیلی پر کار بودند و بنزین دو نرخی را تصویب کردند، تا در کنار حذف دهک های بالای یارانه ای، هر چه که در توان دارند در روزهای آخر صدارت خرج کنند.

لبابلا

روزنامه گاردین انگلستان هم در گزارشی شهرزاد را تحت توجه قرار داده و این گونه تحلیل کرده که موفقیت شهرزاد به خاطر عبور از خط قرمزهایی است که در تلویزیون دولتی ایران نمی شود از آن عبور کرد.

می فایل