اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / برنده تغییرات استقلال؛ به نام شفر، به کام رحمتی
1427897_929.jpg

برنده تغییرات استقلال؛ به نام شفر، به کام رحمتی

وبسایت نود: کنار گذاشتن رحمتی از استقلال این بار هم عمر درازی نداشت و او خیلی زود به تیم بازگشت. اتفاقی که پیش‌بینی می‌شد که دیر یا زود خواهد افتاد. افتخاری به گفته خودش رحمتی را با شرط و شروط به تیم برگردانده است. شروطی که مهم‌ترین آن پایان بازیکن‌سالاری در تیم استقلال بود و به گفته افتخاری اولتیماتوم‌های لازم به رحمتی داده شده است. این اولتیماتوم‌ها، شایعاتی را که در مورد رحمتی در تمام این سالهای شنیده می‌شد را تایید می‌کند و حتی افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه هم از این حاشیه‌ها خبر داشته است.
با این حال برخلاف ادعای افتخاری بعید به نظر می‌رسد که نفوذ مهدی رحمتی در تیم کمتر شده باشد. روی کارآمدن شفر نامی که بیش از همه را در این روزها در استقلال مطرح کرده است فرهاد مجیدی است. بازیکنی که رابطه خوبی با مهدی رحمتی دارد و به گفته مظلومی حتی چند بار در مورد انتخاب مربی با هم متحد شده بودند. حالا آمدن شفر و رابطه خوب او با مجیدی و نزدیک‌شدن این بازیکن به استقلال روی دیگرش اقتدار رحمتی در تیم است. البته روی نیمکت هم می‌توان دوستان دیگری را پیدا کرد. درست است که بابازاده به عنوان رفیق و مربی قدیمی رحمتی همراه با منصوریان رفتنی شده است اما فعلا باشگاه استقلال به دنبال گزینه جانشینی برای او نبوده و این اشکان نامداری است که به کارش در استقلال به عنوان جانشین بابازاده ادامه می‌دهد. دروازه‌بانی که او هم رفیق صمیمی و دوست رحمتی است.
از آن سو بیژن طاهری آمده است. یکی از مربیان آکادمی استعدادیابی مهدی رحمتی. اگرچه طاهری این سمت را تکذیب کرده و گفته که او مربی آکادمی ترابپور بوده نه آکادمی رحمتی اما عکس‌های آکادمی رحمتی نشان می‌دهد که ترابپور خودش هم در آکادمی رحمتی کار می‌کند و آکادمی جداگانه‌ای ندارد که طاهری بخواهد مربی آن باشد.
اضافه شدن طاهری به نیمکت استقلال در کنار بقیه اتفاقاتی که در این تیم افتاده است همه یک معنی دارد و آن بیشتر شدن قدرت مهدی رحمتی در تیم است. کاپیتانی که همیشه، توانسته برنده نهایی جنگ قدرت استقلال باشد.

می فایل