اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / برانکو در رختکن به بازیکنان چه گفت؟
832037_115.jpg

برانکو در رختکن به بازیکنان چه گفت؟

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از هفته ها پیش از دربی با اطمینان درباره این بازی صحبت می کرد. ترکیب تهاجمی قرمزها و اعلام زودهنگام آن نیز خبر از همین اعتماد به نفس می داد؛ دربی بزرگی که ایوانکوویچ آن را با استراتزی همه یا هیچ آغاز کرد.

نکته جالب درباره برانکو ،توپ و تشر و جدیت او در بین دو نیمه بود. درحالی که پرسپولیسی ها با کمی تنش ، ناشی از درگیری رحمتی با محسن مسلمان وارد رختکن شده و البته از نتیجه ۲-۰ بسیار خوشحال بودند ، برانکو به سرعت همه حواس را متوجه خود کرد و گفت : ۲-۰ خطرناک ترین نتیجه فوتبال است و ما باید گل سوم را در سریع ترین زمان ممکن بزنیم . به هیچ وجه از این نتیجه خوشحال نباشید چون استقلال با یک گل می تواند بازی را برگرداند . پس وقتی به زمین برمی گردید ، وظیفه اول شما گلزنی باشد . ما گل سوم را می خواهیم .

برانکو در رختکن به بازیکنان چه گفت؟

پرسپولیس با همین تاکتیک نیمه دوم را آغاز کرد و به گل سوم و چهارم رسید . اگرچه آبی ها نیر در نیمه دوم دو گل به ثمر رساندند تا این دربی پرهیجان تر دنبال شود . نکته جالب جشن بازیکنان در تمجید از سرمربی تیم بود . آنها مثل بازی ملوان ، برانکو را این بار در زمین چمن گیرانداختند و او را به آسمان پرتاب کردند ؛ کاری که نشان از محبوبیت این مربی کروات در میان بازیکنان نیر دارد.

برانکو در رختکن به بازیکنان چه گفت؟

می فایل