اخبار مهم
Home / اخبار روز / بازی جدید در سبک کلش آف کلنز!
839099_628.jpg

بازی جدید در سبک کلش آف کلنز!

وب‌سایت برسام: اگر از علاقه‌مندان سبک استراتژیک باشید و به دنبال بازی مانند کلش آف کلنز برای ویندوز فون هستید، باید بگویم که شرکت گیم تروپرز به فکر شما است. این شرکت بزرگ اخیرا یک بازی جدید را تحت عنوان Age of Cavemen در ویندوز استور منتشر کرده است که ظاهرا سبکی شبیه به بازی مشهور استودیو سوپرسل یعنی ” کلش آف کلنز ” دارد.

شرکت گیم تروپرز (Game Troopers) عناوین مختلف بازی‌ها را به سیستم عامل ویندوز فون و ویندوز رایانه‌های شخصی می‌آورد. این شرکت تاکنون کارهای بزرگی را انجام داده و عناوین مختلفی را منتشر کرده است. گیم تروپرز تمرکز عمده خود را روی عناوین محبوب گذاشته و تنها هدف رقابت ویندوز با دیگر پلتفرم‌ها را دارد.

Age of Cavemen یک بازی رایگان چند نفره بوده که سبک استراتژیکی را دارد، هدف اصلی این بازی شرح وقایع و خطرات جهان ماقبل تاریخ است. شما در این بازی نقش رئیس قبیله را دارید و باید ساختمان های مختلف را در دهکده خود بسازید، همچنین با قوی کردن ارتش باید در زمان حمله دشمنان از قبیله خود دفاع کنید و برای پیشرفت، مخالفان خود را از بین ببرید.

به هر حال موضوع بازی بسیار شبیه به کلش آف کلنز است و اگر صادق باشیم. این بازی کاملا از ابربازی سوپرسل الهام گرفته و باید آن را کلش آف کلنز برای ویندوز فون خواند. معمولا گیمرها و کاربران موفق بودن یک بازی را مشخص می‌کنند و اکنون به لطف کلش آف کلنز این سبک بازی طرفداران بسیاری را دارد و احتمال بسیاری وجود دارد که کاربران زیادی بازی جدیدی را با همان سبک شروع کنند. البته نمی‌توان گفت که این سبک بازی به‌صورت انحصاری فقط برای سوپرسل است، عناوین مختلفی با این سبک توسط استودیوهای بازی سازی منتشر شده‌اند.

ویژگی‌های Age of Cavemen

سبکی و استایل Clash of clans

ساخت دهکده قدرتمند و شکوفا

امکان لغو حمله و نجات دادن سربازها

آموزش دادن به ارتش بزرگ

هدایت سربازان تا پیروزی

کاوش در جهان ماقبل تاریخ و مقابله با دیگر قبایل

عرضه بازی Age of Cavemen در سبک کلش آف کلنز !

عرضه بازی Age of Cavemen در سبک کلش آف کلنز !

عرضه بازی Age of Cavemen در سبک کلش آف کلنز !

عرضه بازی Age of Cavemen در سبک کلش آف کلنز !

می فایل