اخبار مهم
Home / سرگرمی / ایرانِ زیبای ما (۲۳)
794777_504.jpg

ایرانِ زیبای ما (۲۳)

پی سی گروپ: حتماً بار ها با گالری ها و تصاویر مختلف از زیبایی های طبیعی، تاریخی و انسانی کشورهای مختلف برخورد داشته اید و از تماشای آن ها لذت برده اید، و حتماً حین تماشای آن گالری ها این سوال از ذهنتان عبور کرد که “ایران خودمان چه کم از این کشور ها دارد؟”
ما برای پاسخ دادن به این سوال و تحقق این جمله شروع به گرد آوری سری مطالب جدیدی در مجله اینترنتی پی سی گروپ کرده ایم، مطلبی که فقط شامل زیبایی های ایران زیبای ما می‌شود، از زیبایی های طبیعی کشور چهار فصل‌مان گرفته تا بناهای تاریخی و مذهبی و سایر زیبایی های قابل لمس کشورمان.
شما نیز میتوانید ما را در گرد آوری این مطلب کمک کنید، در هر کجای این سرزمین زیبا هستید، از شمال سرسبز گرفته تا جنوبِ زیبا، از چابهار تا بازرگان، از خرمشهر تا سرخس، هر کجا که هستید دوربین یا گوشی تان را وسیله ای برای ثبت این زیبایی ها کنید و زیبایی های شهر و روستای خود را برای ما بفرستید.
مثل همیشه منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.
*****
تنگه زیبای براق با طبیعت دیدنی و چشم نوازش در شهرستان اقلید فارس. این تنگه در میان انبوه درختان سربه فلک کشیده با چشمه‌های متعدد و رودخانه‌ای خروشان، غارهای زیبا، آبشارها، آبچک‌ها و ستونهای آهکی معلق مناظری بدیع و چشم نواز را به وجود آورده‌است. عکس از دانیال پایمرد

زير گنبد مسجد شيخ لطف الله. این مسجد، یکی از مسجدهای تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان است که در دوران صفویه بنا شده ‌است و شاهکاری از معماری و کاشی‌ کاری قرن یازدهم هجری است.
ایرانِ زیبای ما (23)

تصویر زیبایی از فضای میانی قلعه رودخان.
ایرانِ زیبای ما (23)

خانه‌ی زیبای آقا زاده ابرکوه (ابرقو) متعلق به یکی از ثروتمندان عهد قاجار. این شهر با با بادگیرهای زیبا و منحصر بفرد در پشت اسکناس‌های دوهزار تومانی هم به چاپ رسیده. عکس از رضا محمدی
ایرانِ زیبای ما (23)

دریاچه الندان در روستای الندان بخش چهاردانگه‌ی شهرستان ساری واقع می‌باشد. عکس از حسین ستاری
ایرانِ زیبای ما (23)

جلفا، یکی از جزایر رود زیبای ارس. عکس از مجید دربندسری
ایرانِ زیبای ما (23)

ابرده، انتهاي جاده شانديز در مشهد مقدس واقع شده است. عکس از عاطفه فرجی
ایرانِ زیبای ما (23)

ساحل چشم نواز جزیره هندورابی.
ایرانِ زیبای ما (23)

دهکده مازیچال در ارتفاع ۲۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. در ۵۰ کیلومتری شهر عباس و نزدیک کلاردشت که حدود یک ساعت زمان می‌برد تا بعد از گذر از ۱۷ کیلومتر جاده، به ارتفاعات دیدنی مازیچال برساند. عكس از منوچهر رمكي
ایرانِ زیبای ما (23)

عمارت مسعودیه مربوط به دوره قاجار است و در تهران، میدان بهارستان واقع شده. عکس از نیلوفر شاکری
ایرانِ زیبای ما (23)

طبیعت زیبای جواهرده در رامسر. عکس از جواد دانش پژوه
ایرانِ زیبای ما (23)

نمایی زیبا از نقش رستم. این بنای تاریخی نام مجموعه‌ای باستانی در روستای زنگی ‌آباد واقع در شمال شهرستان مرودشت استان فارس ایران است.
ایرانِ زیبای ما (23)

لنگرود، یک شهر ساحلی (ساحل چمخاله) در شمال استان گیلان و نزدیک به شهر لاهیجان می‌باشد.
ایرانِ زیبای ما (23)

آلاداغلار” یا کوه‌های رنگی یکی از شگفتی‌های آفرینش است که در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی تبریز و در مسیر شهرستانهای اهر – خواجه قرار دارد. این کوه‌ها به سبب رنگی بودنشان به ویژه رنگ مسی و زرد در شرایط نور مناسب جلوه خاصی دارند.
ایرانِ زیبای ما (23)

برج آزادی، یکی از نمادهای شهری تهران.
ایرانِ زیبای ما (23)
*****
شما عزیزان نیز می توانید مثل همیشه ما را در گردآوری این مجموعه ها یاری کنید و عکس هایی که ثبت کرده اید را برای ما ارسال کنید. شرایط و راه های ارسال عکس به صورت زیر است:
۱٫ عکس ارسالی حتما توسط خودتان گرفته شده باشد. اگر افکت یا فیلتر های گرافیکی برای زیباتر شدن هم داشته باشد بهتر است.
۲٫ نام و نام خانوادگی عکاس و محل ثبت عکس و توضیحی مختصر درباره عکس.
۳٫ راه های ارسال عکس برای گوشی های اندرویدی و iOS از طریق نرم افزار تلگرام به آی‌دی http://telegram.me/bartarinha_ir و برای سایر گوشی ها به آدرس پست الکترونیک bartarinha.editorial@gmail.com ارسال کنید.
با سپاس از همراهی شما

می فایل