اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / اولین حاشیه در پرسپولیس ۹۸: تهدید برانکو!
1996921_447.jpg

اولین حاشیه در پرسپولیس ۹۸: تهدید برانکو!


ایلنا: برانکو ایوانکوویچ پس از تجربه یکی از سال‌های سخت دوران سرمربیگری خود با پایان مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر در اسفندماه تصمیم گرفت تمرینات پرسپولیس را تا روز سوم فروردین تعطیل کند و سپس راهی کشورش شود تا تعطیلات مختصری را در بین برنامه فشرده مسابقات پرسپولیس تجربه کند.

سرمربی کروات طی سالی که گذشت فراز و نشیب‌های زیادی را با شاگردانش سپری کرد و همواره از آنها درخواست داشته تا به دور از حواشی به کارشان ادامه بدهند اما آنها با مشکلات عدیده مالی رو به رو بوده و در چند وهله دست به اعتصاب زده و از انجام تمرینات سر باز زدند.

شرایط قهرمان دو دوره پیاپی مسابقات لیگ برتر به گونه‌ای رقم خورده که حال این سرمربی کروات هم ناراضی است و خواستار مشخص شدن وضعیتش شده است. برانکو پیش از اینکه ایران را ترک کند نامه‌ای به دست یکی از نزدیکانش می‌سپارد که به ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تحویل بدهد.

برانکو در این نامه به عرب که به تازگی به عنوان مدیرعامل انتخاب شد اعلام کرده که طی شش ماه گذشته او به همراه کادر فنی‌اش دریافتی نداشته‌اند و شرایط بدین ترتیب برای او سخت خواهد شد که بخواهد روی مسائل فنی تمرکز داشته باشد.

پرسپولیس که به واسطه رسیدن به فینال آسیا و برتری‌هایی که در دوره گذشته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به دست آورده بود به پاداش زیادی دست پیدا کرد از طریق مسئولان باشگاه برای پرداخت بدهی‌ها اقدام کرد و نزدیک‌ترین شارژ مالی که در تقویم باشگاه پرسپولیس مشخص است، بودجه‌ی اسپانسر است که واریز آن به حساب باشگاه قرار است با رسیدن ماه اردیبهشت عملی شود.

پرسپولیس ۸ روز دیگر یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل را پیش رو دارد و باید در هفته بیست و سوم لیگ برتر با استقلال تهران مصاف بدهد. سرخپوشان برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز به روحیه بالا داشته که در این بازی هم نمایش قابل قبولی داشته باشند. قرار است اولین تمرین شاگردان برانکو در سال جدید به منظور آماده سازی پیش از بازی با آبی پوشان پایتخت عصر فردا در ورزشگاه شهید کاظمی به انجام برسد و هنوز مشخص نیست آنها با وضعیت فعلی سرمربی‌شان حاضر به تمرین خواهند شد یا خیر.

می فایل