اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / انتشار تصویری از «بایرن‌ دورتمونیخ»!
845656_819.jpg

انتشار تصویری از «بایرن‌ دورتمونیخ»!

خبرگزاری تسنیم: باشگاه بورسیا دورتموند سرانجام به شایعات پیرامون متس هوملس، مدافع میانی خود پایان داد و اعلام کرد که این بازیکن قصد دارد در تابستان پیش‌رو به بایرن مونیخ ملحق شود. این چیزی بود که رسانه‌های مطرح آلمانی در هفته‌ اخیر عنوان کرده بودند که هوملس با قراردادی چهار ساله به بایرن مونیخ بازخواهد گشت، بازیکنی که در سال ۲۰۰۸ از باواریایی‌ها جدا شده و به زردپوشان وستفالن پیوسته بود.

اگر این اتفاق در این تابستان عملی شود، هوملس سومین بازیکن دورتموند در سه سال اخیر خواهد بود که از جمع زردپوشان جدا و به حریف سنتی این تیم ملحق می‌شود. اولین انتقال جنجالی بین این دو تیم در تابستان ۲۰۱۳ اتفاق افتاد، جایی که ماریو گوتسه با پرداخته شدن رقم فسخ قرارداد ۳۷ میلیون یورویی‌اش توسط بایرن مونیخ از دورتموند جدا شد و به جمع باواریایی‌ها پیوست. یک سال پس از این انتقال بود که روبرت لواندوفسکی لهستانی به عنوان بازیکن آزاد وستفالن را ترک کرد و راهی آلیانتس آره‌نا شد.

سایت «بلیچر ریپورت» موضوع احتمال پیوستن هوملس به بایرن را سوژه کرده و با انتشار تصویری جالب با تیتر «بایرن‌ دورتمونیخ» به نوعی اعلام کرده که سرخپوشان مونیخی در جذب ستاره‌های رقیب قدیمی خود یعنی بورسیا دورتموند تبحر خاصی دارند.

می فایل