اخبار مهم
Home / اخبار روز / انتشار اولین تصاویر واضح از LG G5
783055_544.jpg

انتشار اولین تصاویر واضح از LG G5

وب‌سایت دیجیاتو – امیر مستکین: یکشنبه، دوم اسفند ماه ال جی تصمیم دارد در بارسلون از G5 رونمایی به عمل آورد. اکنون تصاویری زنده از همین موبایل هوشمند منتشر شده اند که برخی جزییات قبلی شنیده شده را تایید می کنند.

اینطور که به نظر می رسد، ال جی اکنون G5 را در مقیاس گسترده آماده کرده و تصمیم به فروش آن دارد. منبع فاش کننده تصاویر، عکس های زیر را در دبی به ثبت رسانده و گفته که این موبایل قرار است قیمتی معادل ۲۵۰۰ درهم داشته باشد که تقریبا معادل ۶۸۰ دلار است.

با توجه به همین چند تصویر می توان بیان کرد که جی ۵ از بدنه ای کاملا فلزی بهره می برد. این در حالیست که موبایل مورد اشاره از سنسور اثر انگشت در بخش پشتی خود برخوردار شده است. در نهایت می توان دوربین دوگانه دستگاه را مشاهده کرد که با شایعات گذشته هماهنگی کاملی دارد.

آنچه مشخص نیست، حضور یک نمایشگر دوم در این موبایل است و نمی توان وجود چنین بخشی را با تصاویر منتشر شده متوجه شد.

انتشار اولین تصاویر واضح و زنده از LG G5

انتشار اولین تصاویر واضح و زنده از LG G5

همانطور که ساعتی پیش برایتان گفتیم، شاید این تلفن همراه دارای طراحی ماژولار باشد و کاربر بتواند بخش پایینی آن را گشوده و باتری را خارج کند. اگر در تصویر فوق به پایین دستگاه دقت کنید، می بینید که بدنه به دو قسمت تقسیم شده و یک خط تقسیم کننده مشهود است. با این حال، باز هم نمی توان به طور قطعی گفت که محصول مورد بحث از این نوع طراحی استفاده می کند.

انتشار اولین تصاویر واضح و زنده از LG G5
شاید باتری G5 از بدنه فلزی این موبایل، اینچنین خارج شود.

می فایل