اخبار مهم
Home / اخبار روز / امنیت کامل در پل دختر برقرار است
2005601_623.jpg

امنیت کامل در پل دختر برقرار است


خبرگزاری فارس: سردار حاجی محمد مهدیان‌نسب عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به بالا بودن حجم بارش‌ها پیش از وقوع سیل با مراجعه به درب منازل افرادی را که احتمال می‌رفت در معرض خطر سیل قرار دارند، از خانه‌ها خارج کردیم.

فرمانده انتظامی استان لرستان تاکید کرد: از سویی از روز سیزدهم فروردین ۵۰۰ نفر از طریق بالگردهای مستقر در فرودگاه خرم‌آباد به شهرستان پل‌دختر اعزام شدند.

مهدیان‌نسب با اشاره به اعزام ۷۰۰ نفر از نیروهای یگان ویژه استان‌های دیگر به مناطق سیل‌زده پل‌دختر افزود: برقراری امنیت عمومی را در لرستان به ویژه پل‌دختر بر عهده گرفته‌ایم و هم اکنون امنیت کامل در شهرستان برقرار است.

وی تاکید کرد: علاوه بر ایجاد امنیت ترافیکی از طریق ۲۴۸ گشت پلیس راه در محورهای مواصلاتی پل‌دختر، ۱۶ اکیپ پلیس راهور نیز در این شهرستان در حال خدمات‌رسانی هستند.

فرمانده انتظامی استان لرستان از استقرار ایست‌های بازرسی و گشت‌زنی های در روستاها با هدف برقراری امنیت در این مناطق خبر و ادامه داد: توزیع ۸ هزار بطری آب و ۵ کامیون مواد غذایی از دیگر اقدامات پلیس در شهرستان سیل‌زده پل‌دختر است.

مهدیان‌نسب به شهروندان پل‌دختری اطمینان خاطر داد نیروهای پلیس تا عادی شدن اوضاع در این شهرستان مستقر شده و خدمات‌رسانی می‌کنند.

می فایل