اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / العین امارات هم شانس بالایی برای صعود دارد
2007957_964.jpg

العین امارات هم شانس بالایی برای صعود دارد


ورزش سه: خوان کارلوس گاریدو، سرمربی تیم العین امارات درباره شرایط نامساعد تیمش گفت: بله ما شرایط خوبی نداریم اما می‌توانیم جبران کنیم چرا که بازیکنان ما از اهمیت این بازی کاملا آگاه هستند و می دانند برای اینکه راه صعودمان به مرحله بعدی هموار شود باید این بازی را با شکست حریف به پایان برسانیم.

خوان کارلوس گاریدو در پاسخ به سوالی که درباره ی شانس العین برای صعود به مرحله بعدی پرسیده شده بود گفت: شانس ما زیاد است چرا که روحیه بالایی داریم و البته از تجربه خوبی هم بهره می بریم بازیکنان ما هم به خوبی می دانند بازی امشب چقدر می تواند به ما کمک کند. آنها در آینده و برای رسیدن به مدارج بالاتر با چالش هایی همچون این بازی های سخت روبه رو خواهند شد من اعتقاد زیادی به توان بازیکنانم دارم و به نوعی مطمئن هستم آنها می‌توانند نتیجه خوبی را از بازی‌های پیش رو به دست بیاورند.

او ادامه داد: این گروه بهترین تیم های قاره آسیا را در خود جای داده است و باید گفت سخت ترین گروه این دوره از رقابت ها گروهی است که ما در آن قرار داریم، البته ما چیزی از رقبای خود کمتر نداریم چراکه هم امکانات عالی و هم تجربه بسیار زیادی را در اختیار داریم. بازیکنان ما اگر بتوانند سطح واقعی شان را در بازی امشب نشان دهند ما به راحتی می توانیم صعود کنیم البته همانطور که گفتم لازمه آن جنگ است باید با تمام وجود بجنگیم تا شانس حضور در مرحله بالا بالاتر ببریم.

گاریدو درباره وضعیت فعلی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا و همینطور لیگ ستارگان قطر گفت: العین در حال حاضر در وضعیت مساعدی قرار ندارد اما من از توان تیمم کاملا آگاه هستم . ما بازیکنانی داریم که می ‌توانند آینده تیم را عوض کنند من از آنها می خواهم که سخت تلاش کنند چرا که مطمئن هستم در این صورت می توانند باعث سربلندی تیم شوند البته من کاملا به آنها مطمئن هستم و به همین دلیل هر کاری کنند من آنها را تحسین خواهم کرد.

او ادامه داد: باید قبول کنیم العین یکی از بهترین تیم‌های قاره است تیمی که هم نتایج خوب و هم افتخارات مهمی در سطح قاره آسیا به دست آورده و از تجربه بسیار بالایی برخوردار است، ما بازیکنان جدیدی آوردیم که به وسیله آنها می توانیم ضعف های تیم را بپوشانیم علاوه بر آن بازیکنان خودمان نیز به گونه‌ای کار خواهند کرد که می‌توانند برابر رقبایی همچون حریف قطری ایستادگی کنند.

سرمربی العین درباره نتایج پیشین این تیم و مقایسه آن با بازی های پیش رو گفت: ما تنها به بازی امشب فکر می کنیم بازی مهمی داریم و به همین دلیل امکان ندارد در حال حاضر به چیزی غیر از بازی برابر الدحیل فکر کنیم ما الان کاری به روزهای قبل نداریم تا بتوانیم با نتیجه مثبت به امارات بازگردیم.

می فایل