اخبار مهم
Home / اخبار روز / افشای اطلاعاتی جدید از پرچمدار ۲۰۱۷ نوکیا
1236725_718.jpg

افشای اطلاعاتی جدید از پرچمدار ۲۰۱۷ نوکیا

وب سایت تک شات: شرکت HDM Global که از این پس، گوشی هایی با برند نوکیا را تولید و روانه بازار خواهد کرد در طی چند ماه اخیر از مدل هایی همچون نوکیا ۶، نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۳۳۱۰ مدل ۲۰۱۷ رونمایی کرد و به نظر نمی رسد که سریال رونمایی های این شرکت در سال جاری به این زودی ها تمام شدنی باشد.

 

گفته می شود امسال این شرکت از اسمارت فونی قدرتمند و در کلاس پرچمداران موجود در بازار پرده می دارد که امروز برخی از مشخصات احتمالی آن در فضای وب رویت شد.

در این گزارش که توسط MyDrivers منتشر شده، آمده است که پرچمدار ۲۰۱۷ نوکیا از بدنه ای فلزی بهره خواهد برد و قرار است در دو مدل روانه بازار شود. این گوشی همانند گلکسی اس ۸ به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز خواهد بود و گفته می شود در دو مدل با رم های ۴ و ۶ گیگابایتی به دست خریداران خواهد رسید.

سنسور دوربین اصلی این گوشی برابر با ۲۳ مگاپیکسلی عنوان شده که البته این دوربین، به صورت دوگانه خواهد بود و می تواند تصاویر و ویدیوهای کم نظیری را ثبت کند.

هنوز اطلاعاتی در خصوص نام این محصول منتشر نشده اما گفته می شود که شرکت نام برده از این محصول در ماه ژوئن رونمایی خواهد کرد. در خصوص قیمت این محصول نیز باید گفت که مدل ضعیف تر با قیمت تقریبی ۵۸۰ دلار و مدل پیشرفته تر با قیمت تقریبی ۶۵۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

جدای از این گوشی، شایعات فضای مجازی از رونمایی قریب الوقوع دو گوشی جدید به نام های نوکیا ۷ و نوکیا ۸ نیز خبر داده اند که قرار است مجهز به پردازنده جدید و البته هنوز عرضه نشده اسنپدارگون ۶۶۰ عرضه شوند.

می فایل