اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / احتمال خانه‌نشینی ایکاردی تا پایان فصل
1972562_767.jpg

احتمال خانه‌نشینی ایکاردی تا پایان فصل


خبرگزاری تسنیم: مائورو ایکاردی ممکن است به اینتر فشار بیاورد تا به او اجازه دهد تحت عمل جراحی قرار بگیرد و دیگر مجبور نباشد با وجود درد برای نراتزوری بازی کند. به همین دلیل هم امکان دارد که تیم آبی‌و‌مشکی‌پوش شهر میلان در فصل آینده برای پر کردن جای خالی او اقدام به خرید یک مهاجم جدید همچون روملو لوکاکو یا دوان زاپاتا کند.

طبق گزارشی که نشریه کوریره دلواسپورت امروز (یکشنبه) منتشر کرده، ایکاردی که در ۳ بازی اخیر اینتر را به دلیل مصدومیت از دست داده، در ادامه فصل دیگر برای نراتزوری به میدان نخواهد رفت.

این نشریه مدعی شده است که مشکل ایکاردی (ورم زانو) آنقدر زیاد نیست که او نتواند به بازی کردن برای برای اینتر ادامه دهد اما او بعد از خلع شدن از کاپیتانی اینتر رویکرد خودخواهانه‌تری در پیش گرفته است و می‌خواهد بیشتر به فکر منافع و سلامت خودش باشد تا تیم و به همین دلیل باشگاه را تحت فشار گذاشته است تا به او اجازه دهد تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

ظاهراً او ماه‌هاست که با استفاده از تزریق داروهای مسکن برای اینتر بازی می‌کند اما الان به باشگاه گفته که دیگر به ترکیب برنمی‌گردد و تا زمانی که فرآیند مداوای کامل نشود و ریکاوری نکند، باز نخواهد گشت.

ایکاردی در حال حاضر طبق تجویز کادر پزشکی باشگاه اینتر حداقل تا هفتم مارس (۱۶ اسفند) برای این تیم بازی نخواهد کرد و پس از آن هم باید وضعیت زانویش ارزیابی شود. اگر او در آن زمان بهبودی‌اش را به طور کامل به دست نیاورده باشد، احتمال دارد که پای خود را به تیغ جراحان بسپارد تا یک بار برای همیشه مشکل زانویش را برطرف کند و در این صورت فصل و احتمالاً دوران بازیگری‌اش در اینتر برای او تمام شده خواهد بود.

در چنین شرایطی باشگاه از هم‌اکنون گزینه‌هایی را برای پر کردن جای خالی ایکاردی در نظر گرفته است که یکی از آنها روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستریونایتد است و دیگری دووان زاپاتا مهاجم آتالانتا. در همین حال نشریه گاتزتا از ادین ژکو مهاجم تیم فوتبال رم هم به عنوان دیگر گزینه اینتر برای پر کردن جای ایکاری نام می‌برد.

می فایل