اخبار مهم
Home / اخبار روز / آیفون ۴ اینچی این شکلی خواهد بود
796687_159.jpg

آیفون ۴ اینچی این شکلی خواهد بود

مجله دیجی کالا – فرزانه احسانی مؤید: شرکت اپل در نظر دارد تا گوشی جدیدی را وارد بازار کند که نمایشگر ۴ اینچی خواهد داشت. با توجه به تصاویری که جدیدا از رندر این دستگاه منتشر شده، می‌توان متوجه شد که آیفون ۴ اینچی احتمالا چه شکلی خواهد داشت. این رندرها توسط یک کاربر طراحی شده‌اند.

مدتی پیش خبر تولید یک آیفون ۴ اینچی منتشر شده بود و گرچه اپل اطلاعاتی درباره‌ی سخت‌افزار و ویژگی‌های این گوشی عرضه نمی‌کرد، اما منابع غیررسمی پیوسته شایعه‌هایی در مورد پردازنده، دوربین، تنوع رنگی، بازار و زمان عرضه‌ی آن منتشر کردند. گفته می‌شود که این گوشی جدید به نام آیفون SE راهی بازار خواهد شد.

با توجه به این‌که تا حالا مشخص نبود آیا طراحی ظاهر این گوشی شبیه به آیفون ۶ است یا آیفون ۵، تصاویر رندرهای جدید اطلاعات خوبی دراین‌باره در اختیار ما قرار می‌دهند. این رندرها را شخصی به نام «مارتین هاجک» (Martin Hajek) بر اساس طرح‌های شماتیکی که تا این لحظه درباره‌ی آیفون ۴ اینچی منتشر شده بود، اجرا کرده.

مارتین بر این اساس کلا ۳ طرح ارایه داده و احتمال می‌دهد که آیفون ۴ اینچی شبیه به یکی از این سه شکل باشد؛ طرح اول که بر اساس شایعه‌های منتشر شده روی سایت ۳to5Mac انجام شده، خیلی شبیه به آیفون ۵ است. گزینه‌ی دوم که در وسط تصویر مشاهده می‌شود، بر اساس خبرهایی است که OnLeaks@ منتشر کرده و یک طرح هیبریدی را نشان می‌دهد که یک بخش‌هایی از آن شبیه به آیفون ۵ است و حاشیه‌های منحنی‌اش هم شبیه به آیفون ۶ است. مدل سمت راست از روی اطلاعات مندرج در Curved Labs طراحی شده که نشان می‌دهد آیفون ۴ اینچی نمونه‌ی کوچک‌تر همان آیفون ۶ است.

می فایل