اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / آبیدال: کار بارسا مقابل یوونتوس بسیار سخت است
1208021_695.jpg

آبیدال: کار بارسا مقابل یوونتوس بسیار سخت است

ورزش سه: ستاره فرانسوی پیشین بارسا جدال این تیم برابر یوونتوس را بسیار سخت توصیف اما برنده این بازی را بارسلونا دانست.
 
 در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه‌شنبه هفته آینده یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود از بارسلونا پذیرایی خواهد کرد.
 

اریک آبیدال درباره این دیدار حساس و پیش‌بینی او از نتیجه آن گفت:« بارسلونا بدون شک کار بسیار سختی برای صعود به دور بعد دارد. همیشه بازی کردن برابر تیم‌های ایتالیایی سخت است، به ویژه اگر آن تیم یوونتوس باشد. یوونتوس در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و تیم بسیار آماده‌ای است. با وجود اینکه یووه سخت تلاش می‌کند شکست در فینال برلین را جبران کند اما این بازی با تساوی به پایان می‌رسد اما در نهایت بارسلونا به دور بعد صعود می‌کند.»
 
آبیدال درباره بازگشت رویایی بارسلونا در دیدار برابر پاری سن ژرمن نیز گفت:« بارسلونا شب رویایی را در نوکمپ رقم زد. هیجان بسیار زیادی در آن دیدار داشتم. پیش‌بینی نتیجه‌ ۶ بر یک بسیار دور از انتظار بود. فشار زیادی را تحمل کردم. دیدار برابر پاری سن ژرمن باعث شده است بسیاری از تیم های دوست نداشته باشند با بارسلونا بازی کنند.»
 
ستاره پیشین بارسلونا در پایان سخنان خود درباره شانس آبی‌اناری‌ها برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هم اظهار کرد:» پیروزی روحیه بخش برابر پاری ‌سن‌ ژرمن باعث شده است تا بارسا به یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی تبدیل شود. بارسلونا شانس بسیار بالایی برای کسب عنوان قهرمانی دارد. امیدوارم در نهایت جام را هم بالای سر ببرد.»

می فایل